Ders Konuları

  Microsoft Project İle Çalışmaya Başlamak
  Görev Listesi Oluşturmak
  Kaynaklar
  Görevlere Kaynaklar Atamak
  Planı Biçimlendirmek Ve Yazdırmak
  Görev İlerlemelerini Takip Etmek
  Kaynak Ve Atama Ayrıntılarını Ayarlamak
  Plan Ayrıntılarını Ayarlamak
  Verileri Düzenleyip Biçimlendirmek
  Projeyi Yazdırmak
  Diğer Programlarla Paylaşım
  Görev Ayrıntılarını Ayarlamak

Sıkça Sorulan Sorular

  Eğitim seti ücreti ne kadardır?
  Eğitim setini nasıl satın alabilirim?
  Kredi kartıyla güvenli bir şekilde nasıl alabilirim?
  Videoları en kaliteli nasıl izleyebilirim?
  Ürünüm henüz gelmedi. Ne yapabilirim?
  Ürünümü bozuk yada kırık olarak teslim aldım.
  Eğitim setini nasıl inceleyebilirim?
 

Ms Project Nedir?

Ms Project, Project Managament (Proje yönetimi) ile uğraşan meslek grubu çalışanlarının, projelerini üst düzey bir zamanlama motoruyla yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır. Ms Project yazılımıyla, bir projenin ne zaman başlayıp ne zaman biteceğini, projeyi uygulama esnasında hangi kaynakları kullanacağımızı, bu kaynakları kullanırken işin ne kadar bir maliyetle bitirilebileceğini önceden saptayabilir ve uygulama esnasında tüm kontrollerimizi buna göre yapabiliriz.

Kritik yol süreçleriyle, hangi işlerin proje bitiş sürecimize doğrudan etkisi olduğunu görebilir, buna göre önceden ne tür önlemler almamız gerektiğini önceden saptayabiliriz. Bu yüksek kontrol mekanizması oldukça iyi planlanmış bir zamanlama motoru sayesinde gerçekleşir.

Microsoft Project programı ile çok ayrıntılı ve çok seçenekli raporlar sunabilirsiniz. Diğer programlarla (örneğin Ms Word, Ms Excel, Powerpoint, Visio) veri alışverişi yapabilirsiniz. Bu üst düzey sunum teknikleriyle altınızdaki çalışanlara iş planları oluşturabilir, günlük, haftalık, aylık raporlarınızı üslerinize raporlar halinde sunabilirsiniz.

Oluşturacağınız iş planlarınızda, kimin hangi görevi, ne kadar sürede, hangi donanım ve kaynaklarla, ne kadar maliyette tamamlayacağını görebilir, kendi iş takiplerinizi buna göre oluşturabilirsiniz.

MS PROJECT PROGRAMINI KİMLER KULLANIR?

Microsoft Project programını genel olarak Mimarlık, İnşaat mühendisliği, Endüstri mühendisliği bölümü öğrencileri ve çalışanları kullanır.

Project Managament  konusunda kendini geliştirmiş üst düzey yöneticiler bu programla, işin başlangıcından bitimine kadar olan süreci kontrol ederler.

www.msprojectegitimi.com her hakkı saklıdır © 2010
Ms Project Ms Project egitimi Ms Project kursu Ms Project Video egitim seti
replica hermes bags, celine handbags, replica louis vuitton bags, canada goose outlet store, Cheap Canada Goose Canada Goose trillium Canada Goose Parka small louis vuitton womens Moncler Bruxelles celine sale http://www.crescenttravelclub.com/ moncler femme soldes ¨C moncler soldes homme hermes sale bag celine replica prada handbags replica canada goose replica celine outlet canada goose Coats outlet prada bags cheap birkin hermes bags